o Firmie

Historia nasza zaczęła się w 1994 r. Przez wiele lat zdobyliśmy wiedzę na temat potrzeb klientów. Teraz zmieniamy się dla Was. Rozmawiamy z klientami, chcemy poznać ich indywidualne potrzeby, dzięki czemu wprowadzamy do naszej firmy coraz lepsze produkty.

Bielizna dziś to na szczęście nie tylko białe, czy czarne biustonosze, ale pełna gama atrakcyjnych produktów, które uszczęśliwią każdą kobietę i mężczyznę. Bo kto powiedział, że skoro na co dzień nie widać bielizny, musi być ona nudna? Odpowiednio dobrana, komfortowa, a jednocześnie ładna bielizna, może sprawić, że poczujemy się znacznie atrakcyjniej. Dlatego patrząc na potrzeby klientów ta część garderoby stała się naszym priorytetem.

Kiedy czasami chcesz odpocząć, ubrać się w swoją ulubioną piżamę, założyć ulubiony szlafrok i wtulić się w miękką pościel, to w takich chwilach z pomocą przychodzi Firma Kwiatkowski. Tu znajdziesz strój, który będzie Ci towarzyszył w drodze do łóżka oraz w chwilach po wyjściu z niego. Kiedy nas odwiedzisz, przekonasz się, że nasza bielizna jest praktyczna, miła i wygodna nie tylko na noc, ale również i na dzień.